-28%

HOME ELECTRONICS Термобокал WK-22001W

– 2200W
– 1.7l
– Рамно дно
– Покриен греач од нерѓосувачки челик


990.00 ден 709.00 ден

Спореди

Опис

  • 2200W
  • 1.7l
  • Рамно дно
  • Покриен греач од нерѓосувачки челик
  • Автоматско исклучуваље на бокалот кога ќе се тргне од базата
  • Заштита во случај на работа без вода
  • Демонтажни филтри што се перат
  • Простор за кабелот да се чува под базата
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.