-14%

HOME ELECTRONICS Сецко CH-3001W

– 300 W
– 1000 ml стаклен сад
– Стаклена осовина за ножот

1,150.00 ден 989.00 ден

Спореди

Опис

  • 300 W
  • 1000 ml стаклен сад
  • Додатоците може да се перат во машина за садови
  • Сигурносно заклучување
  • Сечило од нерѓосувачки челик
  • Стаклена осовина за ножот
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.