-13%

HOME ELECTRONICS Пегла IR-30001B

– 3000W
– тајмер
– 3m кабел
– голем резервоар за вода (375ml)

1,490.00 ден 1,290.00 ден

Спореди

Опис

 • 3000W
 • автоматско исклучување
 • тајмер
 • 3m кабел
 • голем резервоар за вода (375ml)
 • керамичка грејна плоча
 • континуирана пареа до 30 g / min
 • Суво пеглање
 • вертикално пеглање со помош на пареа
 • распрскувач на вода
 • систем за само-чистење
 • систем за спречување на капење
 • систем против бигор
 • прилагодлив термостат
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.