-17%

HOME ELECTRONICS Миксер HM-3001W

– 300 W
– 6 брзини + 6 меѓубрзини
– Пар матилици и пар куки за тесто

1,649.00 ден 1,369.00 ден

Спореди

Опис

  • 300 W
  • 6 брзини + 6 меѓубрзини
  • Пар матилици и пар куки за тесто
  • Простор за кабелот
  • Кутија за чување на додатоците
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.