-29%

HOME ELECTRONICS Фен HD-22001

– 2200W
– Керамички јонски турмалин
– 2 брзини

1,145.00 ден 809.00 ден

Спореди

Опис

  • 2200W
  • Керамички јонски турмалин
  • 2 брзини
  • 3 подесувања на температурата
  • дифузер и концентратор
  • додаток за третман на косата со масла
  • алка за закачување и капа за сушење на косата
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.