-12%

HOME electronics Чистач на пареа SM-13001R

 • Боја : црвена
 • Моќност :1300W
 • Капацитет на резервоар: 275мл
 • Едно полнење на резервоарот до 20 минути пареа

2,820.00 ден 2,480.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црвена
 • Моќност :1300W
 • Подготвен за употреба од 6-10 секунди
 • Едно полнење на резервоарот до 20 минути пареа
 • Капацитет на резервоар: 275мл
 • 180° ротирачка глава
 • Телескопска рачка(102-122cm)
 • Може да се употребува и како рачен чистач на пареа
 • Подесување на јачината на пареа
 • 5м кабел
 • 5 основни функции:за под,теписи, рачен чистач,бришење прозори,одржување на гардеробата со пареа
 • 11 додатоци:
  -2 x микрофибер крпа за под
  -лизгач за чистење теписи
  -прскалка
  -округла четка од месинг
  -округла четка од најлин
  -продолжеток
  -крпа за бришење прозорци
  -продолжеток и микрофибер крпа за одржување на гардероба
  -додаток за чистење на пајажина и
  -крпа за прашина
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.