-25%

HOLA Тропалки кои свират и светкаат

-Играчките со светлосни и звучни ефекти имаат исклучително позитивен ефект врз развојот на видот и слухот на
бебето.
-Тие им обезбедуваат многу забава на децата, истовремено помагајќи да се развие говор и да научат за различни
содржини.


395.00 ден 295.00 ден

Спореди

Опис

  • Тропалка со интересни светлосни ефекти. Одлична играчка за развој на слухот, како и развивање на моторните вештини.
  • Достапно во различни живописни бои.
  • Препорачана возраст: 3+ месеци.
  • Играчките со светлосни и звучни ефекти имаат исклучително позитивен ефект врз развојот на видот и слухот на бебето.
  • Тие им обезбедуваат многу забава на децата, истовремено помагајќи да се развие говор и да научат за различни содржини.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.