-25%

HOLA Тропалка Маракас

-Тропалка со светлосни ефекти.

-Одлична играчка за развој на слухот и моториката кај бебињата. Достапно во различни бои и дезени.

-Препорачана возраст: 3+ месеци


275.00 ден 205.00 ден

Спореди

Опис

  • Тропалка со светлосни ефекти.
  • Одлична играчка за развој на слухот и моториката кај бебињата.
  • Достапно во различни бои и дезени.
  • Препорачана возраст: 3+ месеци
  • Играчките со светлосни и звучни ефекти имаат исклучително позитивен ефект врз развојот на видот и слухот нa бебето.
  • Тие им обезбедуваат многу забава на децата, истовремено помагајќи им да го развијат говорот.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.