-25%

HOLA Тропалка гасеница

-Шарена тропалка во форма на гасеница со интересни светлосни ефекти е одлична алатка за развој на слухот, и
моторните вештини.
-Препорачана возраст: 6 +месеци.


550.00 ден 410.00 ден

Спореди

Опис

  • Шарена тропалка во форма на гасеница со интересни светлосни ефекти е одлична алатка за развој на слухот, и моторните вештини.
  • Препорачана возраст: 6 +месеци.
  • Играчките со светлосни и звучни ефекти имаат исклучително позитивен ефект врз развојот на видот и слухот на бебето.
  • Тие им нудат многу забава на децата, истовремено помагајќи при развојот на говорот и овозможувајќи им да учат за различна содржина.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.