-25%

HOLA Пирамида патка

-Играчките со светлосни и звучни ефекти имаат исклучително позитивен ефект врз развојот на видот и слухот на
бебето.
-Тие им обезбедуваат многу забава на децата, истовремено помагајќи да се развие говор и да научат за различни
содржини.


959.00 ден 720.00 ден

Спореди

Опис

  • Шарена пирамида со интерактивна патка.
  • Охрабрете го вашето дете вешто да ги стави сите прстени на патка, која на крај ќе го награди со убави мелодии и интересни светлосни ефекти.
  • Препорачана возраст: 6+ месеци.
  • Играчките со светлосни и звучни ефекти имаат исклучително позитивен ефект врз развојот на видот и слухот на бебето.
  • Тие им обезбедуваат многу забава на децата, истовремено помагајќи да се развие говор и да научат за
    различни содржини.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.