-25%

HOLA Музички тапан

-Играчките што се движат и играат музика го подобруваат видот и слухот на бебето, а подоцна го стимулираат
движењето на бебето.
-Тие се исклучително популарни кај децата, но исто така помагаат во развојот на говорот и им овозможуваат да
учат за различни теми.


1,439.00 ден 1,080.00 ден

Спореди

Опис

  • Преку пријатна игра музичкиот тапан го поттикнува учењето кај детето.
  • Додека игра, детето учи броеви, форми и бои, а во исто времесе забавува и со звуците од тапанот.
  • Кога ќе се допре, тапанот се тресе френетично!
  • Препорачана возраст: 6+ месеци
  • Играчките што се движат и играат музика го подобруваат видот и слухот на бебето, а подоцна го стимулираат движењето на бебето.
  • Тие се исклучително популарни кај децата, но исто така помагаат во развојот на говорот и им овозможуваат да учат за различни теми.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.