-25%

HOLA Музички автомобил со облици

719.00 ден 539.00 ден

Спореди

Опис

  • Автомобил кој ќе му помогне на вашето малечко да научи за боите и формите
  • Со светлосни и звучни ефекти, автомобилот детето дополнително ќе го мотивира, како и ќе му ги развива моторните вештини.
  • Препорачана возраст: 18+ месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.