-25%

HOLA Музички авион

-Играчките што се движат и играат музика или други звуци го подобруваат видот и слухот на бебето, а подоцна
го стимулираат бебето да се движи.
-Тие се исклучително популарни кај децата, но исто така помагаат во развојот на говорот и им овозможуваат да
учат за различни теми.1,190.00 ден 890.00 ден

Спореди

Опис

Забавен и едукативен авион ќе го научи детето на букви, броеви, бои и животни на забавен начин.

Светлосните и звучни ефекти ќе го охрабрат да се движи наоколу и да ја истражува дневната соба.

Нека започне забавата за пеење на авион!

Препорачана возраст: 12+ месеци

Играчките што се движат и играат музика или други звуци го подобруваат видот и слухот на бебето, а подоцна го
стимулираат бебето да се движи.

Тие се исклучително популарни кај децата, но исто така помагаат во развојот на говорот и им овозможуваат да учат
за различни теми.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.