-25%

HOLA Музичка ламба

– Играчките и ламбите за спиење, во комбинација на смирувачка музика и нежна светлина, создаваат магична
атмосфера која му дава на бебето длабок и одморен сон.


1,439.00 ден 1,080.00 ден

Спореди

Опис

  • Убавите шарени светла, смирувачката музика и звучните ефекти се одлични алатки за стимулирање на визуелните и аудитивни сетила на вашето бебе.
  • Промената на боите помага да се разбере размислувачкиот концептот и да се постигне ефектот за развој на логично размислување.
  • Погоден за бебиња од раѓање.
  • Играчките и ламбите за спиење, во комбинација на смирувачка музика и нежна светлина, создаваат магична атмосфера која му дава на бебето длабок и одморен сон.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.