-25%

HOLA Музичка гуска

-Играчките што се движат и играат музика или други звуци го подобруваат видот и слухот на бебето, а подоцна го
стимулираат бебето да се движи.
-Тие се исклучително популарни кај децата, но исто така помагаат во развојот на говорот и им овозможуваат да
учат за различни теми.


1,320.00 ден 989.00 ден

Спореди

Опис

  • Атрактивната гуска со музика и ритмичко движење го забавува вашето дете и ќе го охрабрува да и се придружи во движењето.
  • Играчките што се движат и играат музика или други звуци го подобруваат видот и слухот на бебето, а подоцна го стимулираат бебето да се движи.
  • Тие се исклучително популарни кај децата, но исто така помагаат во развојот на говорот и им овозможуваат да учат за различни теми.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.