-25%

HOLA Музичка гасеница

-Среќната гасеница со звук ќе направи на вашето дете да му биде забавно, а истовремено и ќе го охрабри и да се
движи и да биде весело во текот на денот!
-Поради ефектите на осветлување, гасеницата е особено интересна за децата. Подготвени да се забавувате со
симпатичната гасеница?
-Препорачана возраст: 6+ месеци.


800.00 ден 599.00 ден

Спореди

Опис

  • Среќната гасеница со звук ќе направи на вашето дете да му биде забавно, а истовремено и ќе го охрабри и да се движи и да биде весело во текот на денот!
  • Поради ефектите на осветлување, гасеницата е особено интересна за децата.
  • Препорачана возраст: 6+ месеци.
  • Играчките кои се движат и имаат музика или испуштаат други звуци го подобруваат видот и слухот на бебето, а подоцна го стимулираат бебето да се движи.
  • Тие се исклучително популарни кај децата, но исто така помагаат во развојот на говорот и им овозможуваат да учат за различни теми.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.