-25%

HOLA Куќа со облици

-Шарена и едукативна куќа му нуди на вашето дете многу забавна содржина и го охрабрува да учи во текот на
целата игра.
-Со помош ма куќата, тоа ќе ги научи за формите, броевите и боите и ќе има огромна забава со звучните и
светлосните ефекти.
-Одличен избор на играчка за развој на моторни вештини.
-Препорачана возраст: 18+ месеци.1,680.00 ден 1,260.00 ден

Спореди

Опис

  • Шарена и едукативна куќа му нуди на вашето дете многу забавна содржина и го охрабрува да учи во текот на целата игра
  • Со помош ма куќата, тоа ќе ги научи за формите, броевите и боите и ќе има огромна забава со звучните и светлосните ефекти.
  • Одличен избор на играчка за развој на моторни вештини.
  • Препорачана возраст: 18+ месеци.
  • Играчките со светлосни и звучни ефекти имаат исклучително позитивен ефект врз развојот на видот и слухот на бебето.
  • Тие им обезбедуваат многу забава на децата, истовремено помагајќи да се развие говор и да научат за различни содржини.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.