-25%

HOLA Дидактичка пирамида

-Активната пирамидата е одлична алатка за развој на моторните вештини, развивање на креативност и вештини за
логично размислување.
-На секоја страна од пирамидата детето го чека нов предизвик и нов начин на игра, а звучните и светлосните
ефекти дополнително ќе го мотивираат.
-Ппрепорачана возраст: 18+ месеци.


2,270.00 ден 1,700.00 ден

Спореди

Опис

  • Активната пирамидата е одлична алатка за развој на моторните вештини, развивање на креативност и вештини за логично размислување
  • На секоја страна од пирамидата детето го чека нов предизвик и нов начин на игра, а звучните и светлосните ефекти дополнително ќе го мотивираат.
  • Ппрепорачана возраст: 18+ месеци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.