-11%

HOANG BIKE Велосипед CARBON 980 CB DEORE

– Frame: Carbon 29″ , Size:L 19″
– Gear: Shimano Deore 30 speed
– Tires: Maxxis CROSSMARK 29″ x 2.10″


57,100.00 ден 51,000.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle CARBON 980 CB – Deore edition
 • Frame: Carbon 29″ , Size:L 19″
 • Fork: Suntour XCM 32 + Remote Lockout
 • Rim: 980 CB – DOUBLE WALL CARBON
 • Handle bar & stem: SHIKRA ALLOY 606I 3D
 • Shifters: Shimano Deore
 • Gear: Shimano Deore 30 speed
 • Front Derallieur: Shimano Deore
 • Rear Derallieur: Shimano Deore
 • Tires: Maxxis CROSSMARK 29″ x 2.10″
 • Brakes: Shimano Hydraulic Brakes

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.