-11%

HOANG BIKE Велосипед CARBON 980 CB – ALIVIO

– Frame: Carbon 29″ , Size:L 19″
– Gear: Shimano Alivio 27 speed
– Tires: Maxxis CROSSMARK 29″ x 2.10″


48,720.00 ден 43,500.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle CARBON 980 CB – Alivio edition
 • Frame: Carbon 29″ , Size:L 19″
 • Fork: Suntour XCM 32 + Remote Lockout
 • Rim: 980 CB – DOUBLE WALL CARBON
 • Handle bar & stem: SHIKRA ALLOY 606I 3D
 • Shifters: Shimano Alivio
 • Gear: Shimano Alivio 27 speed
 • Front Derallieur: Shimano Alivio
 • Rear Derallieur: Shimano Alivio
 • Tires: Maxxis CROSSMARK 29″ x 2.10″
 • Brakes: Shimano Hydraulic Brakes

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.