-20%

VIPER Велосипед XC 27,5

– Frame: Alluminium Alloy Frame 19″ , 142cm / 18.5cm / 76cm
– Fork: Standard fork
– Size: 27.5″


14,990.00 ден 11,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Model: Bicycle Viper 27.5 XC
  • Frame: Alluminium Alloy Frame 19″ , 142cm / 18.5cm / 76cm
  • Fork: Standard fork
  • Size: 27.5″
  • Transmission: Chain (NARROW DWC D-51)
  • Shifters: Shimano Tourney (24 Speed)
  • Crank: Prowheel Alluminium pedals
  • Tires: 27.5″ x 2.125″
  • Brakes: Shimano Disk Brake

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.