-13%

HAMACHI Велосипед VIPER G12 BA 359-360

  • Величина: 12″
  • Велосипедот е без амортизери
  • Велосипедот не е контраж
  • Велосипедот не содржи менувач за брзини3,100.00 ден 2,700.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Детски велосипед
  • Величина: 12″
  • Пренос: Ланец
  • Велосипедот е без амортизери
  • Велосипедот не содржи менувач за брзини
  • Велосипедот не е контраж ( Кочницата е на сајла)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.