-13%

VIPER Велосипед City Bike

 • Боја: жолта
 • Големина на тркало: 26″
 • Кочници: Предна V-brake
 • Предна и задна корпа10,240.00 ден 8,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: жолта
 • Големина на тркало: 26″
 • Големина на рам: L – 19″ , појачан железен рам
 • Кочници: Предна V-brake , Задна со контра
 • Гуми предна/задна: Puncture Protection Kenda 26×1.75
 • Пониклувани педали
 • Удобно седиште со амортизери
 • Метална штитник за ланец
 • Предно и задно светло катадиоптери
 • Централна ногарка (стендер)
 • Предна корпа
 • Задна корпа
 • Систем за заклучување на задното тркало со клуч

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.