-17%

VIPER Велосипед XC АLLOY 24″

– Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull
– Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Speed Rear Derailleur
– Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear
– Chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS)


13,110.00 ден 10,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Viper 24″ Allum Alloy XC
 • Frame: Aluminum Alloy (алуминиум)
 • Crankset: Aluminum Alloy (алуминиум)
 • Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull
 • Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Speed Rear Derailleur
 • Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear
 • Chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS)
 • Brake levers: SHIMANO-ST-EF51
 • Front / Rear Brakes: Disk / Disk
 • Rims: Viper
 • Rim Size: 24″
 • Seat post: Viper
 • Sadle: Viper
 • Pedals: FP-906,PP body,steel cage
 • Category: Mountain / kids
 • Speed: 21
 • Frame size: M – 17″
 • Боја: црно/зелена, црно/црвена, црно/сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.