-13%

VIPER Велосипед SUS 20″

 • Боја: бело/црвен
 • Големина на тркало: 20”
 • Рам: Челичен рам
 • Менувач: SUNRUN 18 брзини7,480.00 ден 6,500.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бело/црвен
 • Големина на тркало: 20”
 • Рам: Челичен рам 111 SM/18/53.5 SM
 • Менувач: SUNRUN 18 брзини
 • Кочници: V Brake
 • Систем со сајла
 • Велосипедот е со предни амортизери

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.