-13%

VIPER Велосипед ASSAULT-H

– Frame: Alluminium Alloy
– Fork: Viper Steel fork
– Rim: Double Wall Alloy
– HUB: QUANDO – KT ALLOY


20,600.00 ден 17,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Assault(H)
 • Frame: Alluminium Alloy
 • Fork: Viper Steel fork
 • Rim: Double Wall Alloy
 • HUB: QUANDO – KT ALLOY
 • Freewheel: Shimano TZ 7 speed
 • Shifter: Shimano A070
 • Gear: Shimano Tourney 14 speed
 • Chainwheel & crank: Prowheel Alloy
 • Front Derallieur: Shimano A070
 • Rear Derallieur: Shimano A070
 • Seat post & pedals: Alluminium Alloy
 • Tires: Kenda 700 x 23C
 • Brakes: Alloy Caliper Brakes
 • Боја: бела, црвена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.