-17%

HAMACHI Електричен тротинет ET-A4 Plus

– Големина на тркала – 8″
– Максимална брзина 25 km/h
– Обсег со полна батерија: 20-30 km


26,500.00 ден 21,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Мотор:
  Номинална моќност – 350W
  Максимална моќност – 700W
 • Задна кочница Гуртни
 • Батерија – Литиумска 36V . 10.8 Ah
 • Конструкција – Алуминиум
 • Големина на тркала – 8″
 • Максимална брзина 25 km/h
 • Обсег со полна батерија: 20-30 km
 • Максимален нагиб на искачување – 15°
 • Носивост – 120 kg
 • Тежина – 19 kg
 • Има предни и задни амортизери

ВАЖНО: Моделот се продава без седиште!!!

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.