-17%

HAMACHI Електричен тротинет ET-A11 (Бел)

– Максимална брзина 25 km/h
– Обсег со полна батерија – 25 km
– Bluetooth конекција со телефон
– Носивост – 120 kg

26,390.00 ден 21,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Модел – HAMACHI ET-A11
 • Мотор: 350W
 • Предна/Задна кочница Електронска/Диск
 • Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah
 • Конструкција – Алуминиум
 • Големина на тркала – 8.5″
 • Максимална брзина 25 km/h
 • Обсег со полна батерија – 25 km
 • Максимален нагиб на искачување – 15°
 • Носивост – 120 kg
 • Тежина – 12.5 kg
 • Има задни амортизери
 • Bluetooth конекција со телефон
 • Тротинетот го има во две верзии: со перфорирани (полни гуми) и со гуми на надувување.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.