-12%

HAMA USB Споен кабел H 078419

 • Дополнителна заштита
 • Боја: Црна
 • Должина: 1,8 m
 • Пренос на податоци : 480 Mbit / sДостапност:

Нема на залиха

250.00 ден 220.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • За поврзување на PC / лаптоп и USB уред за терминал
  (на пр.скенер, надворешен хард диск, USB каб,smartwatch, Bluetooth звучник итн.)
 • Дополнителна заштита за да се намали електромагнетни пречки
 • Боја: Црна
 • Должина: 1,8 m
 • Пренос на податоци : 480 Mbit / s

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.