-10%

HAMA USB кабел H 045021

  • За поврзување на PC / лаптоп и USB уред
  • Должина: 1,8 m
  • Боја : Сива
  • Пренос на податоци : 480 Mbit / sДостапност:

Нема на залиха

150.00 ден 135.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • За поврзување на PC / лаптоп и USB уред за терминал (на пр. А печатач, скенер, надворешен хард диск, USB каб, итн.)
  • Дополнителна заштита за да се намали електромагнетни пречки
  • Внатрешниот дел е направен од бакар и овозможува најдобар пренос
  • Должина: 1,8 m
  • Боја : Сива
  • Пренос на податоци : 480 Mbit / s

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.