-12%

HAMA USB кабел H 041533

 • Боја: Сива
 • Должина : 1,8 м
 • Мини B утикач
 • Висока механичка сила170.00 ден 150.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Сива
 • Должина : 1,8 м
 • Мини B утикач
 • Прозирен
 • За поврзување на компјутер / лаптоп на USB уред
  (MP3 плеер, дигитален фотоапарат, надворешен хард диск, USB хаб / читач на картички.)
 • Висока механичка сила

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.