-13%

HAMA USB кабел H 030619

 • USB продолжен кабел
 • Боја : сива
 • Должина: 1,8 м
 • Висока механичка сила80.00 ден 70.00 ден

Спореди

Опис

 • USB продолжен кабел
 • Боја : сива
 • Должина: 1,8 м
 • Висока механичка сила
 • За продолжување на USB кабел или USB-уреди со интегриран кабел
  (глувче, тастатура, веб камера, слушалки, звучници.)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.