-11%

HAMA USB кабел H 029100

 • За поврзување на PC / лаптоп
 • Боја : сива
 • Должина: 3 м
 • Пренос на податоци : 480 Mbit / s90.00 ден 80.00 ден

Спореди

Опис

 • За поврзување на PC / лаптоп (на пр. А печатач, скенер,
  надворешен хард диск, итн.)
 • Боја : сива
 • Должина: 3 м
 • Внатрешниот дел е направен од бакар и овозможува најдобар пренос
 • Пренос на податоци : 480 Mbit / s

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.