-12%

HAMA USB H 054590

  • Боја : Црна
  • За пренос на аудио / видео податоци и сигнали
  • Компактен адаптер
  • Со висока резолуција и целосен HD квалитет510.00 ден 450.00 ден

Спореди

Опис

  • За пренос на аудио / видео податоци и сигнали
  • Компактен адаптер
  • Со висока резолуција и целосен  HD квалитет
  • Боја :  Црна
  • Приклучок со низок отпор за сигурен пренос на податоци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.