-11%

HAMA USB H 054514

 • Со голема брзина за пренос на податоци
 • Боја: Црна
 • Приклучок со низок отпор за сигурен пренос на податоци
 • За поврзување smartphone / таблет190.00 ден 170.00 ден

Спореди

Опис

 • За поврзување smartphone / таблет со компатибилен микро USB порт на USB додатоци
  (на пр. На USB стик, глувче, тастатура)
 • Со голема брзина за пренос на податоци до 480 Mbps
 • Приклучок со низок отпор за сигурен пренос на податоци
 • Боја: Црна
 • Конекција: USB микро B Plug / USB-A Socket

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.