-12%

HAMA USB 2.0 Hub H 039690

  • Боја : сива
  • Можност за поврзување до 4 уреди на една USB порта
  • Димензии: 11.0 x 3.5 x 2.0 cm
  • Вклучува пренапонска заштита на компјутер410.00 ден 360.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја : сива
  • Можност за поврзување до 4 уреди на една USB порта (пр. принтер,скенер…)
  • Димензии: 11.0 x 3.5 x 2.0 cm
  • Вклучува пренапонска заштита на компјутер (во случај на краток спој на поврзаната опрема)
  • USB порта за напојување
  • USB 2.0 (компатибилен)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.