-11%

HAMA ТВ држач THOMSON H 132031

  • Боја: Црна
  • Материјал: челик
  • Интегрирана либела за брзо и лесно монтирање
  • Препорачанa големина на екранот: 48-122 cmДостапност:

Нема на залиха

460.00 ден 410.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Интегрирана либела за брзо и лесно монтирање
  • Боја: Црна
  • Материјал: челик
  • Екстремно рамнa формa и модерен дизајн кој не зазема многу простор
  • Препорачанa големина на екранот: 48-122 cm (19″ to 48″)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.