-12%

HAMA ТВ држач H 108714

  • Боја: Црна
  • Големина: L
  • Ги поддржува сите VESA стандарди
  • Големина на екранот max: 25-17 см460.00 ден 405.00 ден

Спореди

Опис

  • Ги поддржува сите VESA стандарди
  • Боја: Црна
  • Големина: L
  • За оптимално прилагодување на телевизори во секоја соба
  • Максимално оптоварување капацитет: 25 kg
  • Големина на екранот max: 25-17 см (10” до 46”)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.