-12%

HAMA ТВ држач H 096039

  • Модерен дизајн
  • Боја: Црна
  • Број на зглобовите: 2
  • Големина: LДостапност:

Нема на залиха

1,150.00 ден 1,010.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Екстремно рамни форми и модерен дизајн кој не заземаат многу простор
  • За оптимално прилагодување на телевизори во секоја соба
  • Број на зглобовите: 2
  • Големина: L, максимално оптоварување капацитет: 20 kg
  • Боја: Црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.