-11%

HAMA Стерео утикач H 048918

  • Приклучоци: 2x RCA приклучок
  • Должина: 5 m
  • Боја: Црна
  • Висока механичка отпорностДостапност:

Нема на залиха

180.00 ден 160.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • За спојување на звучници/subwoofer на компјутер
  • Приклучоци: 2x RCA приклучок
  • Должина: 5 m
  • Боја: Црна
  • Солидни приклучоци и намалена напнатост
  • Висока механичка отпорност

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.