-12%

HAMA Собна антена H 121650

 • Внатрешна антена
 • Боја: црна
 • Бучност 36 dB
 • За дигитална телевизија и радио приемДостапност:

Нема на залиха

830.00 ден 730.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Внатрешна антена
 • Боја: црна
 • Бучност: 36 dB
 • За дигитална телевизија и радио прием (хоризонтална и вертикална)
 • Одвоен прекидач за уклучување/исклучување за намалување на потрошувачката енергија
 • Коаксијален кабел,должина : 1,5 m
 • Опсег на фреквенција: 30 – 950 MHz
 • Технологија: DVB-T

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.