-12%

HAMA Слушалки H 093032

  • Идеални за hi-fi систем или ТВ
  • Екстра-долго кабел (6 m)
  • Затворен дизајн кој целосно го покрива ушите
  • Континуирано приспособување на волуменот410.00 ден 360.00 ден

Спореди

Опис

  • Идеални за hi-fi систем или ТВ
  • Екстра-долго кабел (6 m)
  • Специјално дизајнирана за поврзување со телевизор или HiFi системи
  • Затворен дизајн кој целосно го покрива ушите за заштитен од надворешните звуци
  • Континуирано приспособување на волуменот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.