-11%

HAMA Слушалка H 093095

 • Боја : розева/црна
 • FMIF stereo trim
 • Должина на кабел: 1,2 m
 • Конекција: 3,5 мм џек приклучок

 


190.00 ден 170.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : розева/црна
 • FMIF stereo trim
 • Комбиниран модерен дизајн со супериорен квалитет на звукот
 • Материјал: пластика
 • Должина на кабел: 1,2 m
 • Опсег на фреквенција: 20 Hz – 20 kHz
 • Конекција: 3,5 мм џек приклучок

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.