-12%

HAMA Слушалка H 093031

 • Боја : црна / црвена
 • Конекција: 3,5 мм / 6.35 mm џек приклучок
 • Модел: Stereo
 • Фреквентен опсег: 21 Hz – 20 kHz

340.00 ден 299.00 ден

Спореди

Опис

 • Идеални за Hi-Fi или Tv
 • Боја : црна / црвена
 • Конекција: 3,5 / 6.35 mm џек приклучок
 • Модел: Stereo
 • Материјал: пластика
 • Фреквентен опсег: 21 Hz – 20 kHz
 • Дијаметар на звучник: 40 mm
 • Затворен дизајн кој целосно ги покрива ушите за заштита од надворешна бучава
 • Позлатен адаптер за поврзување на слушалки со стерео систем, миксер, итн
 • Позлатени конектори

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.