-9%

HAMA Резервоар за собирање на вода

hama
Шифра: Нема
  • Резервоар за собирање на кондензирана вода од пареата кај вентилациска сушара1,749.00 ден 1,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Резервоар за собирање на кондензирана вода од пареата кај вентилациска сушара

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.