-11%

HAMA Раствор за одстранување каменец H 110783

  • Одстранува каменец од пегли на пареа
  • Едноставна ладна примена
  • Заштита од деца
  • Содржина: 250 ml190.00 ден 170.00 ден

Спореди

Опис

  • Одстранува каменец од пегли на пареа
  • Едноставна ладна примена
  • Заштита од деца
  • Содржина: 250 ml

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.