-12%

HАМА Notebook сталак H 051062

  • Боја: Црна
  • Интегрирана плочата
  • Лесно  се транспортира
  • Погоден за преносни компјутери340.00 ден 299.00 ден

Спореди

Опис

  • Интегрирана плочата (360)
  • Лесно се транспортира (приближно со дебелина од 3 см кога е повлечен.)
  • Погоден за преносни компјутери со екран со дијагонала од 39 см (15,4)
  • Димензии :(Ш х Д х В): 26 x 28 x 2,5 см
  • Боја: Црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.