-10%

HAMA Кабел за звучници H 030725

  • Кабел за звучници
  • 2 x 1,5 mm
  • Должина : 10 m
  • ПрозирнаДостапност:

Нема на залиха

310.00 ден 280.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Кабел за звучници
  • 2 x 1,5 mm
  • Должина : 10 m
  • Прозирна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.