-13%

HAMA Футрола за таблет H 124220

 • Боја црна, бела
 • Отпорен на гребење
 • Погодна за 7 “ (17,8 cm)таблети
 • Материјал Polytex

 


480.00 ден 420.00 ден

Спореди

Опис

 • Отпорен на гребење
 • Погодна за 7 “ (17,8 cm)таблети
 • Материјал Polytex
 • Тежина 190 g
 • Длабочина од 10 mm
 • Ширина 120 мм
 • Висина 190 мм
 • Боја црна, бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.