-13%

HAMA Футрола за таблет H 124219

 • Серија Lads in pink
 • Отпорен на гребење
 • Боја : розе
 • Погодна за 7 “ (17,8 cm) таблети480.00 ден 420.00 ден

Спореди

Опис

 • Отпорен на гребење
 • Серија Lads in pink
 • Боја : розе
 • Погодна за 7 “ (17,8 cm) таблети
 • Мек внатрешен материјал
 • За удобна работа и заштита од прашина, нечистотија
 • Тежина 141 g
 • Димензии : 12 x 19 x 1 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.